Apie sodybą

Sodyba įsikūrusi vaizdingame kraštovaizdyje ant Žeimenio ežero kranto, Aukštaitijos nacionaliniame parke, šalia kurortinio Palūšės kaimelio (3 km). Sodybą lengva rasti ir patogu privažiuoti (nuo asfaltuoto kelio Molėtai – Ignalina reikia pavažiuoti apie 1 km miško keliuku). Atstumas nuo sodybos iki Ignalinos miesto -  9 km, iki Molėtų – 45 km. Tai tinkamiausia vieta mėgstantiems derinti poilsį gamtoje su aktyviomis pramogomis. Netoliese praeina automobilių ir dviračių maršrutai po Aukštaitijos nacionalinį parką. Žeimenio ežeru eina pagrindinis vandens turizmo kelias.

Didysis namas. Pirmame aukšte yra didelė patalpa pobuviui su židiniu, virtuvė su visa reikalinga įranga, dušas, 2 wc, terasa po stogu talpinanti iki 30 žmonių. Antrame namo aukšte yra 4 miegamieji kuriuose gali nakvoti 13 žmonių, Esant poreikiui galime paruošti iki 20 miegamų vietų.

Svečių namukas (1). Pirmame namuko aukšte yra svetainė su maža virtuve, dušas, wc, maža terasa. Antrame aukšte yra vienas praeinamas kambarys kuriame 2 miegamos vietos ir vienas atskiras kambarys kuriame yra 3 miegamos vietos. Trečiame aukšte yra galimybė paruošti papildomas 5 nakvynės vietas. Namuke gali nakvoti iki 10 žmonių.

Svečių namukas (2). Pirmame namuko aukšte yra svetainė su maža virtuve, dušas, wc, maža terasa. Antrame aukšte yra vienas praeinamas kambarys kuriame 2 miegamos vietos ir vienas atskiras kambarys kuriame yra 3 miegamos vietos. Trečiame aukšte yra galimybė paruošti papildomas 5 nakvynės vietas. Namuke gali nakvoti iki 10 žmonių.

Pastatus galime išnuomoti atskiroms grupelėms arba vienai didelei grupei.
Visi gyvenamieji pastatai turi savo atskirus lauko baldus, laužavietes, automobilių aikšteles. Sodyboje yra dvi pirtys, du lieptai į ežerą, dvi tinklinio aikštelės, krepšinio lankas, vaikų smėlio dėžė, supynės, vandens dviratis, valtys.

@ 2015 www.sodybos-nuoma.lt